Skip to content Skip to footer

Rodinné vinárstvo Darázsvin v novom šate

Vitajte na našej novej stránke. Vítame našich stálych fanúšikov a milovníkov nášho vína, ale aj nových, ktorí chuť nášho vína ešte len objavia. Veríme, že každý z vás si nájde víno, ktoré v ňom prebudí nové pocity.

Stránku sme sa rozhodli zmodernizovať a sprehľadniť. V našom e-shope nájdete celú ponuku našich vín, ktorú môžete filtrovať podľa vašich preferencií. Máte radšej biele, červené či čoraz viac populárnejšie ružové víno? Na výber máte aj z niekoľkých ročníkov, samozrejme, nechýba ani možnosť výberu zo suchých či polosuchých vín. Objednajte si a vyskúšajte.


Zsolt Darázs s oceneniami viniper


Na stránke pribudnú aj zaujímavé blogy na tému vína a všetkého, čo súvisí s jeho výrobou. My sami sme rodinné vinárstvo, robíme poctivú prácu, ktorá prináša mnoho úspechov, na čo sme patrične hrdí. Na súťažiach sa naše vína dostávajú na víťazné priečky, vyskúšajte naše víno aj vy, určite v ňom nájdete svojho výhercu.

Vyrábať víno nie je jednoduchá práca, kvalitné víno potrebuje veľa času a profesionálny prístup. Naše dlhoročné skúsenosti sa snažíme pretaviť do každej fľaše vína.


vinárstvo Darázsvin vinič


Ak potrebujete víno vo väčšom množstve na svoje akcie, oslavy a iné väčšie udalosti, neváhajte nás kontaktovať. Všetky dôležité informácie a kontakty nájdete na našej stránke spolu s našimi sociálnymi sieťami, kde môžete sledovať našu cestu rodinného vinárstva.

Ďakujeme za vašu priazeň a na zdravie!

Vinárstvo Darázsvin – rodinné vinárstvo s láskou k vínu

Leave a comment

0.0/5

hu_HU