Skip to content Skip to footer

Prenájom priestorov vinárne

V prednej časti nášho vinárstva je vybudovaná slávnostná miestnosť, kde môžete osláviť okrúhle narodeniny, narodenie dieťaťa, hostiť malú osobnú svadbu, firemnú akciu alebo ochutnať víno na vínnej ochutnávke. Priestor má kapacitu 35 ľudí. Vonku si možno sadnúť na krytú terasu a vypiť si pohárik na čerstvom vzduchu pri družných debatách.

Zabezpečíme pre vás jedlo, ktoré pre nás pripravuje šalianska reštaurácia Domino. Samozrejmosťou je výber kvalitného vína z našej vínnej pivnice. Pred akciou si s vami radi sadneme a preberieme všetky malé detaily. Naša pracovníčka vyzdobí miestnosť, nachystá stoly, prestrie a bude sa vám spolu s pomocnou silou venovať počas celého večera.

Organizujete akciu pre firmu, rodinu či priateľov? Túžite po rodinnej atmosfére? Naša vináreň vám ju ponúka.
Pri samotnej výstavbe sme mysleli na výber materiálov, ktoré vo vás vytvoria príjemný pocit. Siahli sme po teplom dreve, nadčasovej tehle a v zimných mesiacoch budete pri vychutnávaní vína počuť aj praskanie dreva v krbe.

Súčasťou vašej rodinnej alebo firemnej večere môže byť aj ochutnávka vín s odborným výkladom. Predstavíme vám naše vína, ktoré spolu s jedlom vytvoria harmóniu chuti. 

Cíťte sa u nás ako doma a rezervujte si našu rodinnú vináreň pre najbližšiu plánovanú akciu. Alebo nás navštívte len tak pri pravidelnej ochutnávke vína.

Ochutnávka vín

Počas zimných a prechodných mesiacov v našom vinárstve organizujeme pravidelné ochutnávky vín, na ktoré pozývame v predstihu na našich sociálnych sieťach. Konajú sa počas piatkových večerov. 

Súčasťou ochutnávky je aj niečo pod zub – predjedlo, hlavné jedlo aj dezert, o ktorý sa stará moja strašia dcéra, ktorá sa venuje niekoľko rokov pečeniu a postará sa o sladkú bodku vašej návštevy vinárstva. Takže u nás získate kompletný rodinný balíček.  

Ku každému jedlu vám ja ako majiteľ zladím na ochutnávku víno. K jedlu počas ochutnávky podávame 7 až 8 vín. Snažíme sa prezentovať rôzne tipy vín – biele suché, ružové polosuché a k dezertu máme k v ponuke aj špeciálne dezertné víno. Víno vám predstavím a niečo zaujímavé o ňom porozprávam.

Na ochutnávku vín s kompletnou večerou môžete pozvať svojho partnera, priateľov, kolegov. Čaká na vás explózia chutí s kultúrou podávania vín v podaní skúseného vinára v rodinnom príjemnom prostredí na vidieku.

Rezervácia

Rezervácia možná na telefónnom čísle +421 905 332 607 alebo vyplnením formuláru.

sk_SK