Prenájom priestorov vinárne

V prednej časti nášho vinárstva je vybudovaná slávnostná miestnosť, kde môžete osláviť okrúhle narodeniny, narodenie dieťaťa, hostiť malú osobnú svadbu alebo ochutnať víno na vínnej ochutnávke. Priestor má kapacitu 35 ľudí. Vonku si možno sadnúť na krytú terasu a vypiť si pohárik na čerstvom vzduchu pri družných debatách.

Zabezpečíme pre vás jedlo, ktoré pre nás pripravuje šalianska reštaurácia Domino. Samozrejmosťou je výber kvalitného vína z našej vínnej pivnici. Pred akciou si s vami radi sadneme a preberieme všetky malé detaily. Naša pracovníčka vyzdobí miestnosť, nachystá stoly, prestrie a bude sa vám spolu s pomocnou silou venovať počas celého večera.

Organizujete akciu pre firmu, rodinu či priateľov? Túžite po rodinnej atmosfére? Naša vináreň vám ju ponúka.
Pri samotnej výstavbe sme mysleli na výber materiálov, ktoré vo vás vytvoria príjemný pocit. Siahli sme po teplom dreve, nadčasovej tehle a v zimných mesiacoch budete pri vychutnávaní vína počuť aj praskanie dreva v krbe.

Cíťte sa u nás ako doma a rezervujte si našu rodinnú vináreň pre najbližšiu plánovanú akciu. Alebo nás navštívte len tak pri pravidelnej ochutnávke vína.

Rezervácia

Rezervácia možná na telefónnom čísle +421 905 332 607 alebo vyplnením formuláru.